O nás / About us

Jsme dva nadšení cestovatelé pozvolna se blížící střednímu věku, kteří se rozhodli udělat si v životě intermezzo a vydat se na cestu kolem světa.

Rádi žijeme nedaleko centra Prahy, ale ještě raději městské brány opouštíme a vyrážíme za přírodou a sportem.

Milujeme cestování a věříme, že cesta je přinejmenším stejně důležitá jako cíl. Snažíme se být cestovateli a ne turisty. 

Vyhýbáme se zbytným turistickým destinacím a snažíme se objevovat místa turismem nedotčená a chovat se tam tak, aby to po našem odjezdu i nadále platilo.

4 komentáře:

 1. Ahoj, vy "dva právníci"!! Navštívila jsem tyto vaše stránky, říct se chce mnohé, napíšu to jen krátce: to vaše jiný kafe je taky zatraceně dobrý, takže foťte, pište, pište foťte, moc se těším na další šálek:-))) Zdraví J. Randáková - a myslím na vás často ...

  OdpovědětVymazat
 2. No nazdar! Právě jsem si uvědomila, že při plánování rodinné dovolené do Tunisu jsme pěkní suchaři ( a při současných nepokojích se to může zdát jako nerozumné bláznovství). Z celého srdce závidím a přeju Vám oběma co nejvíce zážitků. Dávkujte nám to Vaše kafe po doušcích, budeme se těšit na další chutě. Martina Kopp.

  OdpovědětVymazat
 3. Cauves cestovatele ! Moc krasny fotky, drzim palce, nastenka se v zadnim traktu nejmenovane budovy na prazskych prikopech pravidelne zaplnuje aktualizovanym materialem z vasich cest, konkuruji jen obcas ifciny mysky apod. Drzte se ! Magda L.

  OdpovědětVymazat
 4. Pekny Vanoce do Himalaji z Prahy ! Krasna a bezkonkurencni novorocenka btw :-) Magda L

  OdpovědětVymazat